Kask rowerowy UVEX Revolt MIPS

SKU
41/0/063/02

Doświadcz najwyższej wydajności z maksymalnym bezpieczeństwem! W razie zderzenia funkcja MIPS w kasku uvex revolt chroni przed niebezpiecznymi obrotami głowy – z możliwością osłony podbródka lub bez niej. Ten nowy wielofunkcyjny kask z konstrukcją multi-inmould idealnie pasuje i zapewnia optymalne zarządzanie temperaturą w każdej sytuacji.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 629,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask rowerowy uvex revolt MIPS

Kask uvex revolt MIPS wyposażony w wielofunkcyjny system ochrony przed uderzeniami MIPS, zwiększa bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Dzięki systemowi szybkiego montażu gardy, dostosowuje się do każdej sytuacji na drodze - od długich, stromych podjazdów po szybkie zjazdy. Z konstrukcją multi-inmould idealnie pasuje i zapewnia optymalne zarządzanie temperaturą w każdej sytuacji.

Cechy produktu:

  • system MIPS
  • technologia multi inmould
  • 2 rozmiary skorupy
  • 16 kanałów wentylacyjnych
  • system anatomic IAS
  • zapięcie monomatic
  • elastyczny daszek FlexShield
  • zdejmowana garda
  • waga od 670 g z gardą, 450 bez gardy
  • normy: EN 1078

Technologie:

System MIPS: Kompleksowy system bezpieczeństwa składa się z warstwy o niskim współczynniku tarcia zamontowanej wewnątrz kasku. Warstwa jest zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia mózgu – podczas zderzenia można lekko poruszać się wewnątrz skorupy, co pomaga przekierować siły z dala od głowy.

Technologia multi-inmould: Nierozdzielnie połączona skorupa z wewnętrzną warstwą EPS i wieloma zewnętrznymi warstwami z poliwęglanu. Zaawansowana technologia łączy konstrukcję hardshell górnej części kasku z technologią inmould dolnej części kasku. Optymalnie łączy technologię hardshell i inmould.

uvex anatomic IAS: Technologia ta korzysta z rozwiązania IAS 3D, zawierając dodatkowo przylegające, elastyczne skrzydełko umieszczone przy pokrętle regulacyjnym, które dopasowuje się do kształtu tyłu głowy.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, zapewniający optymalny przepływ powietrza. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze, które odbiera ciepło i wilgoć z głowy, a następnie wydostaje się przez otwory zlokalizowane w tylnej części skorupy.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: revolt MIPS
rodzaj kasku: rowerowy
technologia kasków: uvex monomatic, system wentylacji, uvex anatomic IAS, multi-inmould, system MIPS