Gogle narciarskie dziecięce uvex speedy pro

SKU
55/3/819/6603

Małe dzieci poczują się jak w domu z modelem uvex speedy pro. Niezawodnie filtruje szkodliwe promienie UVA, UVB i UVC, zapewnia doskonałą widoczność dzięki powłoce przeciwmgielnej i jest dostępny w pięciu fajnych kolorach. Pierwsza para gogli narciarskich dla dzieci po prostu musi pochodzić od uvex.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 119,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Gogle narciarskie dziecięce uvex speedy pro

SKU
55/3/819/6603

Gogle narciarskie dziecięce uvex speedy pro 

Dzieci mogą wcisnąć gaz do dechy dzięki goglom uvex speedy pro. Nosząc te wszechstronne gogle na stoku, w szkółce narciarskiej lub podczas ekscytujących przygód na śniegu poza stokiem, dzieci są dobrze chronione. Odporna na zarysowania pojedyncza szyba zapewnia 100% ochronę przed promieniami UVA, UVB i UVC, a powłoka uvex supravision® niezawodnie zapobiega parowaniu szyby, nawet podczas intensywnej jazdy na nartach.

Soczewka: lasergold (S2)

Transmisja światła: 25%

Oprawka: yellow

Cechy:

  • 100% ochrony UVA, UVB, UVC
  • technologia uvex supravision®
  • pojedyncze cylindryczne szyby
  • membrana klimatyczna
  • pojedyncza pianka
  • gumowy pasek
  • łatwe w czyszczeniu
  • norma EN ISO 18527-1:2022

Technologie:

100% UV Protection: Dzięki zastosowaniu filtrów blokujących promienie UV bezpośrednio w surowcu, soczewki uvex skutecznie odfiltrowują 100% promieniowania UV o długości do 400 nm. Kompleksowa ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy: uv-ex = ultraviolet excluded.

uvex supravision®: Powłoka przeciwmgielna dla optymalnego widzenia podczas każdej pogody. Technologia ta zapewnia o 400% większą ochronę przed zaparowaniem w porównaniu do standardów rynkowych, zapewniając przejrzystość bez zaparowania do 120 sekund. Powłoka uvex supravision® jest nakładana na wewnętrzną szybę gogli i zapobiega parowaniu nawet podczas dużych zmian temperatury.

Pojedyncza szyba: Eliminując potrzebę stosowania powierzchni łączącej soczewki, innowacyjna konstrukcja z pojedynczej szyby zapewnia imponujące pole widzenia. O 15% większe pole widzenia daje gwarancję wyjątkowych efektów wizualnych.

Cylindryczna szyba: Charakteryzująca się nisko profilowym designem i zakrzywieniem tylko na jednej osi.

Dane techniczne:

Więcej informacji
kolor soczewek: inny kolor
marka: UVEX
model: speedy pro
technologia soczewek: uvex supravision®, ochrona UV
typ ochrony: kat.2