Okulary rowerowe uvex pace stage V
To Twój czas, by zabłysnąć – w okularach przeciwsłonecznych, które sprytnie łączą stylowy wygląd z najnowszą technologią optyczną. Okulary sportowe uvex pace stage V łączą styl i wydajność. Zmieniające się światło i cienie? To nie problem. Dzięki fotochromowym soczewkom uvex variomatic® te okulary automatycznie dostosowują się do panujących warunków świetlnych w ciągu kilku sekund. Powłoka zapobiegającą parowaniu uvex supravision® zapewnia również przejrzyste widzenie bez efektu zamglenia. Dodatkowo, soczewki blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC. Jeśli chodzi o komfort, okulary uvex pace stage V również podnoszą poprzeczkę – dzięki indywidualnym, elastycznym noskom, które zapewniają pewne dopasowanie, niezależnie od tego, jak szybko zmieniasz kierunki.
Soczewka: mirror blue (S1-S3)
Transmisja światła: 16%-69%
Oprawka: white matt
Cechy produktu:
- technologia variomatic®
- technologia supravision®
- łatwe w utrzymaniu czystości
- elastyczne, miękkie noski
- plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników
- bezpośrednia wentylacja soczewki
- 100% ochrona UVA, UVB, UVC
Technologie:
100% UV Protection: Dzięki zastosowaniu filtrów blokujących promienie UV bezpośrednio w surowcu, soczewki uvex skutecznie odfiltrowują 100% promieniowania UV o długości do 400 nm. Kompleksowa ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy: uv-ex = ultraviolet excluded.
uvex supravision®: Powłoka przeciwmgielna dla optymalnego widzenia podczas każdej pogody. Technologia ta zapewnia o 400% większą ochronę przed zaparowaniem w porównaniu do standardów rynkowych, zapewniając przejrzystość bez zaparowania do 120 sekund. Powłoka uvex supravision® jest nakładana na wewnętrzną szybę gogli i zapobiega parowaniu nawet podczas dużych zmian temperatury.
uvex variomatic®: Soczewki uvex variomatic® zapewniają doskonałą ochronę i lepszą widoczność w każdych warunkach pogodowych. Szkła fotochromowe szybko reagują na zmieniające się warunki oświetleniowe i płynnie zmieniają kolor z jasnego na ciemny w zaledwie 25 sekund – noszenie zapasowej pary okularów przeciwsłonecznych to już przeszłość. Idealnie nadają się do biegania, jazdy na rowerze lub jazdy konnej.