Kask rowerowy UVEX Renegade MIPS

SKU
41/0/700/06

Kask uvex renegade MIPS to imponujący profesjonalista w każdym terenie. Lekki, dobrze wentylowany i innowacyjny dzięki konstrukcji najwyższej jakości. Kask na rower górski, który jest gotowy na wszystko dzięki zintegrowanemu systemowi MIPS.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 999,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask rowerowy uvex renegade MIPS

Kask rowerowy uvex renegade MIPS wyróżnia się swoim profesjonalizmem w każdym miejscu. Bardzo lekki, dobrze wentylowany i innowacyjne zbudowany jest gotowy na każdą jazdę, nawet na najtrudniejszym terenie. Dodatkowo wyposażony w wielofunkcyjny system ochrony przed uderzeniami MIPS, zwiększa bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Cechy produktu:

 • technologia multi-inmould
 • 17 kanałów wentylacyjnych
 • zapięcie monomatic
 • system anatomic IAS
 • wyściółka COOLMAX EcoMade
 • wyjmowana wyściółka
 • elastyczny daszek FlexShield
 • system MIPS
 • zintegrowany czujnik wypadkowy Tocsen
 • waga od 380 g
 • normy: EN 1078

Technologie:

Technologia multi-inmould: Nierozdzielnie połączona skorupa z wewnętrzną warstwą EPS i wieloma zewnętrznymi warstwami z poliwęglanu. Zaawansowana technologia łączy konstrukcję hardshell górnej części kasku z technologią inmould dolnej części kasku. Optymalnie łączy technologię hardshell i inmould.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, zapewniający optymalny przepływ powietrza. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze, które odbiera ciepło i wilgoć z głowy, a następnie wydostaje się przez otwory zlokalizowane w tylnej części skorupy.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

uvex anatomic IAS: Technologia ta korzysta z rozwiązania IAS 3D, zawierając dodatkowo przylegające, elastyczne skrzydełko umieszczone przy pokrętle regulacyjnym, które dopasowuje się do kształtu tyłu głowy.

wyściółka uvex COOLMAX® EcoMade: Cechuje się regulacją wilgotności zapewniającą równowagę temperaturową. Materiał jest oddychający i zawiera 50% REC oraz posiada certyfikat GRS.

System MIPS: Kompleksowy system bezpieczeństwa składa się z warstwy o niskim współczynniku tarcia zamontowanej wewnątrz kasku. Warstwa jest zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia mózgu – podczas zderzenia można lekko poruszać się wewnątrz skorupy, co pomaga przekierować siły z dala od głowy.


Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: renegade MIPS
rodzaj kasku: rowerowy
technologia kasków: uvex monomatic, system wentylacji, uvex anatomic IAS, multi-inmould, czujnika wypadkowego Tocsen, system MIPS