Kask narciarski UVEX Stance MIPS

SKU
56/6/314/12

Bądź szybszy i bezpieczniejszy. Kask typu all mountain, który sprawdzi się w każdym terenie. Nowość, która sprawdzi się w każdym terenie. Prawdziwie sportowy kask hardshell z doskonałym wykończeniem, aktywnym systemem wentylacji i technologią ochrony MIPS.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 719,89 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask narciarski uvex stance MIPS

Zawsze szukasz sportowych wyzwań? W takim razie potrzebujesz solidnego i całkowicie bezpiecznego kasku hardshell, który zapewni Ci dodatkową ochronę. Przykładem jest uvex stance MIPS, który chroni mózg przed niebezpiecznymi ruchami obrotowymi w przypadku zderzenia i uderzenia głową. Funkcjonalne funkcje zapewniające komfort i zintegrowane, wydajne zarządzanie wentylacją sprawiają, że ten wszechstronny kask jest idealny na śnieg. A to nie wszystko: sportowy, smukły wygląd z ultranowoczesnym wykończeniem pokazuje, że jesteś tak samo utalentowany stylowo, jak na stoku.

Cechy produktu:

  • technologia hardshell
  • system MIPS
  • 3 rozmiary skorupy
  • system IAS
  • zamykany system wentylacyjny
  • zapięcie monomatic
  • wymienna wyściółka
  • przedłużona tylna część wyściółki
  • system FAS
  • normy: EN 1077:2007 B

Technologie:

Technologia hardshell: Wysoce efektywne połączenie skorupy zewnętrznej formowanej wtryskowo i skorupy wewnętrznej EPS. Cechuje się wytrzymałością, wysoką odpornością na uderzenia, absorpcją wstrząsów i izolacją przed zimnem.

System MIPS: Kompleksowy system bezpieczeństwa składa się z warstwy o niskim współczynniku tarcia zamontowanej wewnątrz kasku. Warstwa jest zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia mózgu – podczas zderzenia można lekko poruszać się wewnątrz skorupy, co pomaga przekierować siły z dala od głowy.

uvex IAS: Kaski uvex z systemem IAS można regulować na szerokość i dopasować do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Dodatkowym atutem jest możliwość obsługi w rękawiczkach.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, który w razie potrzeby można łatwo otworzyć i zamknąć za pomocą rękawicy. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze przez wbudowane kanały wentylacyjne. A otwierany i zamykany system wentylacji zapewnia optymalne chłodzenie, a po zamknięciu utrzymuje głowę ciepłą i suchą.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

System FAS: Paski Fast Adapting System można łatwo i na bieżąco dopasowywać do kształtu głowy każdego użytkownika.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: stance MIPS
rodzaj kasku: narciarski, snowboardowy
technologia kasków: hardshell, uvex monomatic, system FAS, system wentylacji, uvex IAS, system MIPS