Kask rowerowy uvex finale 2.0

SKU
41/0/967/10

Ten stylowy kask uvex finale 2.0  zapewnia czyste emocje enduro - z zaawansowaną ochroną i doskonałą wentylacją.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 599,90 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask rowerowy uvex finale 2.0

SKU
41/0/967/10

Kask rowerowy uvex finale 2.0

Kask uvex finale 2.0 to stylowy kask enduro - przetestowany z myślą o Tobie na słynnych etapach Enduro World Series w Finale Ligure, które stawiają najwyższe wymagania najlepszym materiałom. Czy jesteś gotowy na wyższy poziom? Nawet sama konstrukcja kasku, z wyjątkowo niskimi ściankami bocznymi i większą przestrzenią z tyłu głowy, zapewnia dodatkową ochronę. Waży od 300 g, jest lekki i zapewnia doskonałą wentylację, idealną na gorące dni. Można go dopasować do dokładnego rozmiaru głowy za pomocą anatomicznego systemu 3D IAS. Zapobiega on ześlizgiwaniu się podczas zjazdów i zwiększa bezpieczeństwo w razie przypadkowego upadku podczas jazdy w terenie.

Cechy produktu:

 • technologia double inmould
 • 2 rozmiary skorupy
 • 20 kanałów wentylacyjnych
 • system anatomic IAS
 • zapięcie monomatic
 • system FAS
 • regulowany, zdejmowany daszek
 • siatka przeciw owadom
 • wyściółka typu vent
 • waga od 350 g
 • normy: EN 1078

Technologie:

Technologia inmould: Nierozdzielna skorupa wykonana z wewnętrznej warstwy EPS i zewnętrznej warstwy poliwęglanowej. EPS spieniany jest bezpośrednio w powłoce wykonanej z poliwęglanu. Wyróżnia się swoją lekkością i odpornością na uderzenia.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, zapewniający optymalny przepływ powietrza. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze, które odbiera ciepło i wilgoć z głowy, a następnie wydostaje się przez otwory zlokalizowane w tylnej części skorupy.

uvex anatomic IAS: Technologia ta korzysta z rozwiązania IAS 3D, zawierając dodatkowo przylegające, elastyczne skrzydełko umieszczone przy pokrętle regulacyjnym, które dopasowuje się do kształtu tyłu głowy.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

System FAS: Paski Fast Adapting System można łatwo i na bieżąco dopasowywać do kształtu głowy każdego użytkownika.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: finale 2.0
rodzaj kasku: rowerowy
technologia kasków: uvex monomatic, system FAS, system wentylacji, uvex anatomic IAS, inmould