Kask narciarski uvex ultra

SKU
56/6/248/20

Kask uvex ultra jest klasą samą w sobie. Jego hybrydowa technologia łączy nowoczesną doskonałość wzornictwa z wyjątkowym komfortem noszenia i wyjątkowym bezpieczeństwem. Jest wytrzymały, lekki i bardzo stylowy. Aktywnie regulowany system wentylacji, funkcjonalna wewnętrzna wyściółka i system regulacji dopasowania IAS zapewniają maksymalny komfort przez cały czas.

i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask narciarski uvex ultra

SKU
56/6/248/20

Kask narciarski uvex ultra

Kask uvex ultra łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch sprawdzonych technologii i światów designu. Błyszcząca skorupa zewnętrzna w dolnej części kasku jest ultralekka, a matowa skorupa w górnej części jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na uderzenia. Jest to połączone z pochłaniającą wstrząsy wewnętrzną skorupą EPS, która pochłania energię uderzenia, jeśli dojdzie do najgorszego. Kolejną zaletą tej hybrydowej konstrukcji jest możliwość zastosowania dużych otworów wentylacyjnych w górnej części głowy, a także aktywnego i regulowanego systemu wentylacji. Aby zapewnić maksymalny komfort, uvex ultra ma funkcjonalną wewnętrzną wyściółkę i magnetyczne zapięcie monomatic, który można obsługiwać jedną ręką. Niezwykle praktyczny: sprawdzony system IAS precyzyjnie dopasowuje się do każdego kształtu głowy. A także osiąga wysokie wyniki, jeśli chodzi o styl i kompatybilność.

Cechy produktu:

  • technologia hybrid
  • 3 rozmiary skorupy
  • system IAS
  • zamykany system wentylacji
  • zapięcie monomatic
  • zapięcie do gogli
  • wyjmowana antyalergiczna wyściółka
  • system FAS
  • waga od 470 g
  • normy: EN 1077:2007 B

Technologie:

Technologia hybrid: Łączy ze sobą skorupę hardshell na górnej części kasku z dolną częścią za pomocą technologii inmould. Kask zbudowany jest z trzech elementów: z wytrzymałej, formowanej wtryskowo skorupy zewnętrznej w technologii hardshell, wewnętrznej skorupy EPS i zewnętrznej skorupy inmould.

uvex IAS: Kaski uvex z systemem IAS można regulować na szerokość i dopasować do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Dodatkowym atutem jest możliwość obsługi w rękawiczkach.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, który w razie potrzeby można łatwo otworzyć i zamknąć za pomocą rękawicy. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze przez wbudowane kanały wentylacyjne. A otwierany i zamykany system wentylacji zapewnia optymalne chłodzenie, a po zamknięciu utrzymuje głowę ciepłą i suchą.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

System FAS: Paski Fast Adapting System można łatwo i na bieżąco dopasowywać do kształtu głowy każdego użytkownika.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: ultra
rodzaj kasku: narciarski, snowboardowy
technologia kasków: uvex monomatic, system FAS, system wentylacji, uvex IAS, hybrydowa