Kask narciarski dziecięcy uvex heyya pro

SKU
56/6/253/80

Super fajny - super bezpieczny: uvex heyya pro oferuje maksymalną ochronę przy minimalnej wadze. Aby zapewnić optymalne dopasowanie, formowany wtryskowo kask ma przyjazny dla dzieci system regulacji szerokości IAS. Oferuje doskonały komfort dzięki anatomicznie zoptymalizowanej wyściółce i konstrukcji paska.

i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Kask narciarski dziecięcy uvex heyya pro

SKU
56/6/253/80

Kask narciarski dziecięcy uvex heyya pro

Kask dziecięcy uvex heyya pro spełnia najwyższe wymagania. Dzięki technologii inmould jest nie tylko wyjątkowo bezpieczny, ale także wyjątkowo lekki. Tak lekki, że dzieci ledwo zauważą, że go noszą. Dodatkową pomocą w tym zakresie jest system regulacji IAS, który umożliwia dokładne dopasowanie kasku do głowy każdego dziecka z milimetrową dokładnością. Ponadto system wentylacji zapewnia młodym narciarzom wystarczającą ilość świeżego powietrza nawet podczas najbardziej gorących przygód na śniegu.

Cechy produktu:

  • technologia inmould
  • 2 rozmiary skorupy
  • system IAS
  • system wentylacji
  • zapięcie monomatic
  • zapięcie do gogli
  • wygodne wnętrze
  • system FAS
  • waga od 380 g
  • normy: EN 1077:2007 B

Technologie:

Technologia inmould: Nierozdzielna skorupa wykonana z wewnętrznej warstwy EPS i zewnętrznej warstwy poliwęglanowej. EPS spieniany jest bezpośrednio w powłoce wykonanej z poliwęglanu. Wyróżnia się swoją lekkością i odpornością na uderzenia.

uvex IAS: Kaski uvex z systemem IAS można regulować na szerokość i dopasować do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Dodatkowym atutem jest możliwość obsługi w rękawiczkach.

System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, zapewniający optymalny przepływ powietrza. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze, które odbiera ciepło i wilgoć z głowy, a następnie wydostaje się przez otwory zlokalizowane w tylnej części skorupy.

uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.

System FAS: Paski Fast Adapting System można łatwo i na bieżąco dopasowywać do kształtu głowy każdego użytkownika.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: UVEX
model: heyya pro
rodzaj kasku: narciarski, snowboardowy
technologia kasków: uvex monomatic, system FAS, system wentylacji, uvex IAS, inmould