Technologie uvex

protecting people since 1926uvex jest obecny na całym świecie i znany w czołowych dziedzinach sportu na całym globie. Jesteśmy głęboko zakorzenieni w fascynującym świecie sportu: od czołowych sportowców po entuzjastycznych wykonawców, produkty uvex świecą na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych produktów jest "Made in Germany", a każdy element oznaczony "Made in uvex" gwarantuje spełnienie naszej obietnicy jakości.

 

Nie wybieramy tradycyjnej drogi i nie zlecamy produkcji na zewnątrz. Zamiast tego nadzorujemy cały łańuch wartości - od początkowego pomysłu, poprzez pionierskie badania i rozwijanie, aż po produkcję przy użyciu najnowocześniejszych procesów. Koncentrując się na zakładach produkcyjnych w Niemczech i Europie, jesteśmy w stanie dostarczać produkty pierwszej klasy zawsze i wszędzie. Nie troszczymy się tylko o jakość, lecz także o zrównoważony rozwój. Nasza wiedza pozwala nam dbać zarówno o jakość, jak i o zrównoważoność, co pozwala nam równocześnie chronić klientów i środowisko naturalne.

Co oznacza "Made in Germany" dla produktów sportowych firmy uvex?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

Oznacza to zapewnienie uczciwych warunków pracy i wynagrodzenia - również dla dostawców i partnerów. Nasza niezależność od globalnych łańcuchów dostaw pozwala nam dostarczać produkt do sprzedawców i konsumentów szybko i niezawodnie.

JAKOŚĆ

 

Dla nas oznacza to, że stawiamy najwyższe wymagania wobec naszych produktów. Są one rozwijane i testowane wewnętrznie. Kontrolowane na każdym etapie całego łańcucha dostaw. Wszędzie i zawsze.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 

Dla nas oznacza to, że kontrolujemy materiały, które wykorzystujemy. Ograniczamy emisje CO2 poprzez krótkie trasy dostaw. Tworzymy produkty, które odpowiadają naszej filozofii ochrony planety poprzez ich wyjątkowe i zrównoważone właściwości.

KOMPETENCJE

 

To wykazujemy codziennie w naszych grupach badawczych w Fürth, Lederdorn i Obernzell. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany na rynku i w rozwoju produktów.


Nasze trzy lokalizacje w Niemczech to:

 

  1. Fürth: To siedziba naszej firmy, gdzie rodzą się innowacyjne pomysły, prowadzone są badania i rozwijane produkty, a także miejsce produkcji soczewek do gogli narciarskich uvex.
  2. Lederdorn: To miejsce, gdzie procesy produkcyjne są precyzyjnie wdrażane, a produkowane są gogle narciarskie i kaski.
  3. Obernzell: Tutaj odbywa się ostateczna kontrola jakości i zapewnienie jakości, ale również produkcja kasków do wszystkich dziedzin sportu uvex, takich jak sporty zimowe, rowerowe i jeździectwo.