Gogle narciarskie dziecięce uvex scribble FM sphere

SKU
55/0/582/2130

Gogle uvex scribble FM sphere to stylowa odpowiedź dla wszystkich dzieci, które zazdroszczą swoim rodzicom gogli narciarskich. Dzięki dużej podwójnej soczewce z pełnym lustrem i wyjątkowo szerokiemu polu widzenia, uderzająco fajny design to nie tylko wygląd. 

i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Gogle narciarskie dziecięce uvex scribble FM sphere

SKU
55/0/582/2130

Gogle narciarskie dziecięce uvex scribble FM sphere

Gogle uvex scribble FM sphere to stylowa odpowiedź dla wszystkich dzieci, które zazdroszczą swoim rodzicom gogli narciarskich. Dzięki dużej podwójnej szybie z pełnym lustrem i wyjątkowo szerokiemu polu widzenia, uderzająco fajny design to nie tylko wygląd. Dzięki powłoce przeciwmgielnej uvex supravision® gogle narciarskie pozostają niezawodnie wolne od mgły. Ponadto zapewniają 100-procentową ochronę oczu przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, idealnie dopasowując się do każdego kasku. Miękka piankowa wkładka zapewnia większy komfort noszenia i utrzymuje gogle na nosie. Oczywiście te gogle narciarskie są również wyposażone w technologię OTG i są odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne.

Soczewka: mirror silver clear (S2)

Transmisja światła: 21%

Oprawka: black

Cechy:

  • 100 % ochrony UVA, UVB, UVC
  • technologia uvex supravision®
  • podwójne sferyczne szyby
  • membrana klimatyczna
  • pojedyncza pianka
  • gumowy pasek
  • technologia OTG (dla osób noszących okulary korekcyjne)
  • norma EN ISO 18527-1:2022

Technologie:

100% UV Protection: Dzięki zastosowaniu filtrów blokujących promienie UV bezpośrednio w surowcu, soczewki uvex skutecznie odfiltrowują 100% promieniowania UV o długości do 400 nm. Kompleksowa ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy: uv-ex = ultraviolet excluded.

uvex supravision®: Powłoka przeciwmgielna dla optymalnego widzenia podczas każdej pogody. Technologia ta zapewnia o 400% większą ochronę przed zaparowaniem w porównaniu do standardów rynkowych, zapewniając przejrzystość bez zaparowania do 120 sekund. Powłoka uvex supravision® jest nakładana na wewnętrzną szybę gogli i zapobiega parowaniu nawet podczas dużych zmian temperatury.

Podwójna szyba: Design podwójnej szyby, z powłoką przeciwmgielną i izolującą warstwą powietrza, tworzącą filtr termiczny. Składa się z szyby przedniej i szyby osłaniającej.

Sferyczna szyba: Soczewka zakrzywiona jest w pionie jak i poziomie eliminując płaskie miejsca, w których odbija się światło, co minimalizuje efekt odblasku. Doskonałe pole widzenia peryferyjnego i mniejsze zniekształcenia w porównaniu z soczewkami cylindrycznymi. Powiększona objętość optymalizuje również zarządzanie klimatem wewnątrz gogli.

Over The Glasses (OTG): Ramka gogli została dopasowana tak, by istniała możliwość nałożenia konstrukcji na okulary korekcyjne. Dzięki technologii OTG możesz wygodnie jeździć w okularach i goglach jednocześnie.

Dane techniczne:

Więcej informacji
kolor soczewek: srebrne
marka: UVEX
model: scribble FM sphere
technologia soczewek: uvex supravision®, ochrona UV, Over The Glasses (OTG)
typ ochrony: kat.2