uvex primo

uvex primo

reshape your ride

Każdy znajdzie coś dla siebie: nowy uvex primo jest wykonany z ultralekkiego, odpornego na uderzenia specjalnego polimeru - dostępnego w sześciu kolorach i nowej, innowacyjnej podszewce. Przyciągający uwagę, nowoczesny kask, który pasuje do każdego stoku i każdego stylu jazdy. Niektórzy szukają zabawy i relaksu na śniegu, inni chcą rywalizować z przyjaciółmi na stokach. Uvex primo został opracowany w celu stworzenia kasku narciarskiego, który może sprostać różnorodnym wymaganiom, oferując jednocześnie najważniejsze: maksymalne bezpieczeństwo.

more comfort. more colors.
more you.

Narciarka Niki Hosp w wariancie kolorystycznym prosecco

Cechy produktu

Wentylacja
Sprytny system kanałów powietrznych w uvex primo zapewnia pozbawiony przeciągów dopływ powietrza i wentylację, a opatentowany system reguluje temperaturę wewnątrz hełmu. Zupełnie nowe kanały powietrzne wzdłuż boków zapewniają uczucie komfortu.

Zintegrowane nauszniki
Uvex earpads są mocno zintegrowane z nowym uvex primo i zapewniają najlepszy komfort noszenia i ciepłe uszy - nawet w niskich temperaturach. Dzięki specjalnej membranie hałas otoczenia jest zawsze autentycznie odtwarzany.

System IAS 3D
Idealne dopasowanie do każdego kształtu głowy: system IAS 3D zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i komfort dzięki precyzyjnej regulacji wysokości i szerokości. Teraz wbudowany w podszewkę.

Wyjmowana podszewka
Odpinana i wygodna w praniu wyściółka posiada wysokiej jakości materiały, które pasują do odpowiedniego koloru kasku: od gładkiej tkaniny po puszyste sztuczne futro. Wysokiej jakości materiał zapewniający doskonałą wentylację i najlepszą izolację.