uvex city 9

uvex city 9

Bezpieczny i stylowy na drodze,
nawet przy prędkości 45 km/h.

Nowa kultura rowerowa e-bikeów wymaga bezpiecznej, ale stylowej ochrony głowy, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo - nawet w gęstym ruchu. Nowy Uvex city 9, najbezpieczniejszy kask Uvex wszech czasów, został stworzony dla dużych prędkości. Po prostu wjedź na drogę. Przyjedziesz bezpiecznie.

Moda się zmienia, tak jak Ty i Twój dom.

Buty dopasowane do torebki, biżuteria do okularów, a dżinsy z dżinsową koszulą. Każdy styl ulicy jest tak wyjątkowy, jak osoba, która go nosi. A ci, którzy idą o krok dalej, aby dopracować swój wygląd, wybierają odpowiedni kask rowerowy. Na przykład nowy Uvex city 9.

Pasuje idealnie. Dla Ciebie.

Cztery starannie dobrane warianty kolorystyczne i wzornicze uzupełniają każdy strój. Klasyczny czarny matowy, limonkowy, modny kamuflaż lub elegancka mokka. Dodatkowo nowe uvex city 9 zapewnia doskonały komfort noszenia na każdej ulicy i bieżących technologiach wentylacyjnych.

Must-have dla wszystkich, którzy podróżują szybko.

Bezpieczeństwo jest teraz jeszcze bezpieczniejsze
Nowy uvex city 9, certyfikowany zgodnie z nowym standardem NTA, zapewnia bezkonkurencyjną ochronę, nawet przy wyższych prędkościach, na przykład w rowerach elektrycznych - dzięki technologii hybrydowej powłoki.

Bezpieczeństwo, które możesz zobaczyć
Podczas nocnych przejażdżek, innowacyjna lampka LED wraz z trzema różnymi trybami oświetlenia gwarantuje bezpieczeństwo, które można zobaczyć - nowy hełm Uvex city przyciąga uwagę, nawet w nocy.

Regulowany system wentylacyjny
Pierwszy kask drogowy uvex z regulowaną wentylacją: inteligentny system odprowadzania powietrza z kasku zapewnia pozbawiony przeciągów dopływ powietrza i wentylację nawet na gorących drogach. Temperatura wewnątrz hełmu może być regulowana za pomocą zamykanych otworów wentylacyjnych.

Idealny wygląd
To dopełni twój wygląd: okulary sportowe uvex z technologią colorvision. Zoptymalizowane widzenie z jaskrawym kontrastem i żywymi kolorami. Poszerz swoją perspektywę. W każdej chwili. Gdziekolwiek.