the city is yours

The city is yours

Your City. Your Home. Your Territory.

Wiesz, kim jesteś. Znasz każdy zakamarek i możesz znaleźć drogę. Dzień po dniu. Ty i twój rower. Słońce, deszcz lub ruch uliczny? Nie ma znaczenia. Nic nie może cię spowolnić. Znasz rytm swojego miasta, tak jakbyś znał bicie własnego serca. I zawsze bezpiecznie możesz dostać się tam, gdzie musisz być , niezależnie od tego, gdzie jesteś.

The City Is Yours.

Odkryj na nowo swoje miasto
Wskakuj na swój rower, naciskaj pedały i zostaw za sobą codzienną hulankę. Znasz każdą dziurę w asfalcie i najszybszą trasę od A do B. Czasami odkrywasz na nowo swoje miasto. Gdy przejedziesz przez ulice, których nigdy wcześniej nie widziałeś. A potem wiesz: właśnie tu, teraz - to jest wolność.

Rowery są przyszłością
Miasto, wieś, przyszłość. Rower jest już najważniejszym środkiem transportu w środowisku miejskim. Więcej jakości życia, mniejszy ruch. Twój rower nie jest jedynie środkiem do celu, ale symbolem twojej niezależności. Więcej niż wystarczający powód do bezpiecznego towarzysza.

Dla większego bezpieczeństwa na wszystkich drogach
Kaski miejskie uvex pozwalają bezpiecznie dotrzeć do celu i towarzyszą Ci wszędzie, gdziekolwiek jesteś - w każdej podróży i na każdej ulicy. Oferują one najwyższy komfort i idealne dopasowanie, aby zapewnić optymalną ochronę w ruchu miejskim.

Navigate Your City Safely

W uvex poświęciliśmy się pomocy i ochronie w codziennej podróży. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom upraszczamy jazdę na rowerze miejskim i promujemy dalszy rozwój mobilności w mieście, dlatego codziennie staramy się opracowywać inteligentne produkty, które pomogą Ci bezpiecznie poruszać się po mieście.

Twoje miasto. Nasze wyzwanie.
Kaski rowerowe uvex zawsze zapewniają bezpieczeństwo, gdy jesteś w podróży, ponieważ znamy wyzwania, przed którymi stoisz na ulicach miast. I Twoje potrzeby jako rowerzysty. Właśnie dlatego skupiamy się na korzyściach płynących z każdej innowacji produkcyjnej, takich jak nowe oświetlenie w kaskach uvex city light - ze zintegrowanymi diodami LED dla lepszej widoczności w ruchu miejskim.