Colorvision® w goglach

 

Większy kontrast.

 

Wspaniałe kolory.

 

Więcej detali.

 


Możesz zobaczyć więcej dzięki innowacyjnej technologii uvex colorvision®: soczewki ze zintegrowanym filtrem koloru i kontrastu zapewniają niezapomniany widok. Dla zoptymalizowanego widzenia, świetnego kontrastu i żywych kolorów.

 

Technologia uvex colorvision® jest idealna dla wymagań wizualnych i warunków oświetleniowych w każdym środowisku. Niezależnie od tego, gdzie jesteś. Niezależnie od tego, co robisz. Trzy innowacyjne filtry kolorów zapewniają wyjątkowy kontrast i doskonałą widoczność - na każdym szlaku, w mieście lub gdziekolwiek się znajdujesz.

 

Dla lepszej wydajności i większego bezpieczeństwa. W każdym momencie. Wszędzie.

  

Większy kontrast

 

Kolorowe filtry w trzech soczewkach uvex colorvision® przekształcają miękkie, rozproszone światło w precyzyjne światło o wysokim kontraście. Dla optymalnej percepcji w każdym terenie.

 

400% ochrona przeciwmgielna

 

Poczwórna powłoka przeciwmgielna zapewnia najlepszy w historii widok bez mgły. Dzięki 400% ochronie przeciwmgielnej w porównaniu do normy, możesz cieszyć się jeszcze większą zabawą, gdy tempo staje się coraz większe.

 

+15% większe pole widzenia

 

Innowacyjna konstrukcja z pojedynczą soczewką zapewnia imponujące pole widzenia - ponieważ nie ma potrzeby stosowania warstwy izolacyjnej. Zobacz o 15% więcej: dla nieograniczonych wrażeń wizualnych na śniegu. Rodzaje filtrów uvex colorvision


uvex colorvision® green

Dzięki zielonym soczewkom uvex colorvision® nie musisz się martwić oślepiającym światłem na lodowcu. Soczewka posiada poziom ochrony 3, dzięki czemu każda grudka i nierówności są wyraźnie widoczne. Nic nie pozostaje niezauważone.

 

Zielony to kolor na dobrą pogodę i idealny wybór, gdy jest słonecznie lub trochę pochmurno.

 


uvex colorvision® orange

Pomarańczowe soczewki uvex colorvision® mają poziom ochrony 2, dzięki czemu kontrasty na powierzchni śniegu są wyraźnie widoczne. Do przejażdżek z prawdziwymi wzniosami i spadkami.

 

Pomarańczowy to uniwersalny kolor, odpowiedni na każdą pogodę.

 


uvex colorvision® yellow

Przy złej pogodzie poziom ochrony 1 soczewek uvex colorvision® żółty zapewnia dobrą widoczność. Kontury i zmiany terenu są wyraźniej widoczne podczas zjazdu.

 

Kolor żółty sprawdza się, gdy jest pochmurno lub pada śnieg, zapewniając najlepsze możliwe widzenie w trudnych warunkach oświetleniowych.