Strefa sponsoring

UVEX jest jednym z czołowych producentów akcesoriów sportowych na świecie. Z uwagi na wybitne tradycje, jakość oraz innowacje technologiczne kaski, gogle oraz okulary tej marki szczególnie upodobali sobie wyczynowi sportowcy. Tylko firma będąca liderem w zakresie badań oraz rozwoju każdej ze swoich linii produktów jest w stanie sprostać ekstremalnym wymaganiom oraz oczekiwaniom ze strony tych, dla których nie istnieją kompromisowe rozwiązania.

UVEX wspiera ponad 1800 sportowców z całego świata. Kaski, gogle oraz okulary będące na głowach wielu wybitnych atletów stały się nieodłączną częścią sportowego krajobrazu tworząc historie sportu z jednej strony, a z drugiej otwierając kolejne jej rozdziały za sprawą nowego pokolenia TEAM’u UVEX.

LARIX, wyłączny dystrybutor UVEX w Polsce, dołącza się do wszystkich działań oraz aktywności sponsorskich marki budując bardzo mocny zespół wybitnych sportowców w naszym kraju. Dumnie wspieramy zawodników Polskiego Związku Narciarskiego z takimi gwiazdami jak Justyna Kowalczyk czy Kamil Stoch. Mocno wspieramy sportowców niepełnosprawnych, grupy kolarskie, oraz inny wybitnych zawodników. Oczywiście nie zapominamy również o młodym pokoleniu. W ramach LARIX SPORT SUPPORT PROGRAM objęliśmy sponsoringiem rzeczowym wielu obiecujących młodych sportowców, którzy dopiero wkraczają na światowe areny.

UVEX/LARIX traktuje sponsoring bardzo poważnie. Chcemy testować, udowadniać najwyższą jakość produktów i technologii oraz udostępniać najlepszy sprzęt na świecie tym, którzy go potrzebują. Niestety nie możemy udzielić pełnego sponsoringu wszystkim chętnym, dlatego stworzyliśmy LARIX RACE PROGAM, który umożliwia klubom i środowiskom sportowym zakup dedykowanych produktów po preferencyjnych cenach.

Jeśli indywidualnie jesteś zainteresowany uzyskaniem wsparcia bardzo proszę pobierz formularz, wypełnij i odeślij go na wskazany adres. Może organizujesz zawody lub event i chciałbyś współpracować? Również skontaktuj się z nami za pomocą wypełnionego formularza.

Wszystkim sportowcom, amatorom i zawodowcom dziękujemy, że wybrali produkty UVEX.

Uvex Team Polska

Formularz - zawodnik / osoba
Formularz - zawody / event